תקנון ותנאי שימוש

האתר גט פרי הינו חנות וירטואלית המשמשת לרכישת מוצרים שונים. השימוש והרכישה באתר הם בהתאם לתנאים המפורטים בתקנון זה.
 
תנאי השימוש
האתר נועד רק למטרת רכישת מוצרים שונים, אין לעשות בו שימוש לשום מטרה אחרת, העסקה תתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי, כמו כן, שהמען הינו במפת החלוקה של החברה, ובנוסף שהמוצר המבוקש נמצא במלאי.
המוצרים
תמונות המוצרים הינם להמחשה בלבד, הפירות בתמונה משתנים בהתאם לעונות השנה, פירות היום יתעדכנו בעמוד מוצר נכון לאותו היום, טעמם של הפירות עלול להיפגע לאחר 24 שעות, מחירי המוצרים יכולים להשתנות בהתאם לשיקול דעתה של גט פרי.
במקרה שבוצעה הזמנה של סלסלת פירות/מגש פירות/מוצר נלווה והמוצר אזל החברה שומרת לעצמה את הזכות לספק מוצר דומה לזה שנבחר באותה עלות תוך חובתה ליידע את הלקוח בטלפון או בהודעת SMS.
 
משלוחים
המשלוחים הינם בהתאם לשעות הפעילות ועד יום עבודה מרגע ההזמנה. שעות פעילות מרכז ההזמנות הינו בימים א-ה-8:00-19:00, שישי וערבי חג- 8:00-12:30 , הזמנות לאותו יום יתקבלו עד השעה 16:00בערבי חג ושישי גט פרי אינה מתחייבת לשעת הגעה והחברה רשאית לא לקבל את ההזמנה תלוי בעומס.
גט פרי רשאית לשנות את עלויות המשלוח.
שעות פעילות מרכז המשלוחים:
• ימים א- ה- 8:00-19:00
• ימי שישי וערבי חג 8:00- 15:00.
 
מדיניות רכישה
בעת ההזמנה יידרש הלקוח להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, האחריות על הקלדת הפרטים הינה אחריות הלקוח בלבד, במידה והקליד פרטים שגויים בפרטי ההזמנה אין הנהלת החברה אחראית לכך, כמו כן, במידה והרוכש הקליד פרטים כוזבים זוהי עבירה פלילית על החוק, ונגד מוסרים פרטים אלו יינקטו תהליכים משפטיים.
 
ביצוע הזמנה
כל הזמנה תתקבל באתר, ההזמנות מתבצעות באופן מקוון. ניתן לקבל מענה אנושי באמצעות וואטסאפ או באמצעות מספר הטלפון של החברה 058-5679999.
מדיניות ביטולים
ביטול ההזמנה יכול להתבצע טרם הכנת המוצר,במידה ויחולו עלויות ביטולים מצד חברת האשראי הן יחולו על הלקוח.
 
מדיניות פיצויים
חברת גט פרי עושה כל שביכולתה בכדי לספק ללקוחותיה את המוצרים ברמה הגבוהה ביותר, במידה והלקוח אינו מרוצה מהמוצר, עליו לפנות עד 24 שעות מרגע קבלת המוצר למוקד שירות הלקוחות, במידה והחברה תמצא את הלקוח צודק, הוא יפוצה בגובה עלות המוצר שהזמין.
התקנון באתר כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים, גט פרי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון בהתאם לשיקול דעתה.